Küçükler Nakliyat

Şirketimiz, 1997 yılında “Türkmen Nakliyat” adı altında Betek Boya (Filli Boya) ve Kimya Anonim Şirketi’nin şehir içi ve şehirler arası taşımacılığını yaparak bu sektördeki yerini almıştır.

Şirketimiz, 2005 yılında ismini değiştirerek “Küçükler Nakliyat” adını aldı. Şirketimizdeki değişim sadece isimde olmamış, isim değişikliğinin yanı sıra taşımacılığı da Avrupa Birliği standartlarına uygun hale getirmiş, yeni araçlar, taşımacılık ve organizasyon yetki belgeleri, deneyimli kadrosu ile daha sağlam bir kuruluş olarak müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir…

Vizyonumuz:

Globalleşen ve sürekli gelişen nakliyat sektöründe gelişime, hıza ve küreselleşmeye ayak uydurarak portföyünü, çalıştığı ülke ve partner çeşitliliğini dinamik bir şekilde arttırmak. Ulusal ve uluslar arası bazda yeni ağlara dahil olmak. 

Misyonumuz;

Müşterilerimizin artan beklentilerini sürekli aşmaktır. Nakliye sektöründe güvenilir ve kusursuz hizmeti sunarak profesyonelliği elde etmek ve profesyonelliği her daim korumaktır.

Değerlerimiz

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ:

Bizim için müşteri memnuniyeti tedarikçi, çalışan, hissedar ve tüm toplum menfaatinin kaynağıdır. Devamlı olarak gelişim gösteren hizmet kalitemiz, servis üretkenliğimiz ve zamanlamamızla müşteri beklentilerini aşmayı hedefliyoruz.

ÇALIŞANLARIMIZ:

Gücümüzün kaynağını insanlarımızın çeşitliliği ve ilgisinden kaynaklandığını biliyoruz. Müşteri memnuniyetinde mükemmeliyeti yakalamak için çalışanlara gerekli araçları, eğitimi ve desteği sağlamayı amaç edindik.

GELİŞİM ve YENİLİKLER:

Yaptığımız işin her kademesinde gelişim ve yenilik arayışımız sürmektedir.

 

Hedeflerimiz

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ: Hizmet kalitemiz, üretkenliğimiz ve hızımızda sürekli gelişim sağlayarak müşteri beklentilerini aşacağız.

TEKNOLOJİ: Ürünlerimiz ve hizmetlerimize dünya standartlarında teknolojiyi uygulayacağız.

BÜYÜME: Mevcut işlerimiz üzerine yenilerini ekleyerek büyüyeceğiz.